Himalaya


Poslanie spoločnosti Himalaya Herbal Healthcare:
Uspokojiť potreby zákazníkov pomocou efektívnych, bezpečných a kvalitných výrobkov bez vedľajších účinkov za pomoci dlhoročného výskumu a skúseností.

 

100% rastlinné účinky

Účinné látky, ktoré výrobky obsahujú sú 100% rastlinné a prírodné. Neúčinné látky (napr. konzervačné látky) sú použité pri tvorbe výrobku, ale nemajú žiadne iné účinky ako ochránenenie rastlinných výťažkov pred mikrobiálnym znečistením.

Akými účinkami sa výrobky vyznačujú? Pôsobia napríklad na:

  • mastné, suché alebo poškodené vlasy
  • problémy s akné
  • problémy s lupinami
  • suchú, mastnú, citlivú alebo nevýraznú pleť
  • popraskané pery
  • krvácajúce ďasná alebo paradentóza
  • kruhy pod očami
  • stvrdnutú pokožku nôh
  • suchú a podráždenú pokožku
  • iné

Sú vhodné aj ako prevencia proti týmto problémom.

 

O spoločnosti Himalaya Herbal Healthcare

Indická farmaceutická spoločnosť Himalaya Herbal Healthcare bola založená v roku 1930 pánom M. Manali s jasnou víziou, aby 5000 rokov starý systém medicíny Ayurveda priniesol spoločnosti recept na vytvorenie nových liekov a liečebných postupov. Od svojho založenia sa spoločnosť zameriava na vývoj bezpečných, prírodných a inovatívnych prostriedkov, ktoré pomôžu ľuďom viesť bohatší a zdravší život. Dnes sú jej produkty podporované viac ako 200 000 lekármi po celom svete a spotrebiteľom vo viac ako 76 krajinách pomáhajú k ich zdraviu a osobnej starostlivosti.


Značka Himalaya


Názov značky má veľa spoločného s pohorím, ktorým sa inšpirovala pri výbere mena. Po celé stáročia boli Himaláje stelesnením túžby človeka odomknúť tajomstvo prírody. Reprezentujú čistotu a vznešené ideály. Je preto samozrejmosťou, že územie Himalájí je zdrojom mnohých bylín, ktoré sú použité v jej produktoch.

Pestovanie bylín

Byliny, ktoré Himalaya používa na výrobu svojich produktov, si sama pestuje na viac ako 3 km² čistej a ekologickej poľnohospodárskej pôde. Prísady sú pestované za použitia obnoviteľných zdrojov bez chemických hnojív a pesticídov. Okrem toho Himalaya poskytla viac ako 2500 farmárom technológie a nástroje, aby pre nich pestovali prísady a tým aj sebe zaručil spoľahlivý zdroj príjmov.

Výskum a vývoj produktov

Každý výrobok Himalaye prejde rokmi výskumov a klinických skúšok, kým sa dostane na trh. Pre firmu platí, že investícií nie je nikdy príliš veľa, pokiaľ ide o vývoj vedecky bezpečných liekov a liečebných postupov. Spoločnosť verí, že ideálny systém zdravotnej starostlivosti spočíva v súčinnosti medzi ayurvedou a modernou vedou. Konštantnou snahou je vytvorenie inovatívnych výrobkov, ktoré spĺňajú zdravotné a osobné požiadavky súčasného človeka. Zariadenia na výskum a vývoj zaberajú viac ako 7500 m² priestoru a pracuje v nich viac ako 100 lekárov a vedcov.

Ajurveda

Ajurveda je medicínsky systém pôvodne používaný v Indii, Nepále a na Srí Lanke uznaný Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO). Slovo „ajurveda“ pochádza zo slov „ajur“, čo znamená „život“ alebo „dlhovekosť“, a slova „veda“, ktoré znamená „veda“. Ayurveda teda znamená „veda života“, alebo „veda o dlhovekosti“. Je považovaná za najstarší medicínsky systém na svete a tiež za matku medicíny, lebo z nej vychádza napr. čínska medicína, kórejska medicína alebo homeopatia. Zaoberá sa hlavne prevenciou chorôb, nie len liečbou. Lieči príčinu choroby, nie jej príznaky. Snaží sa vytvoriť súlad človeka s prírodou. Používa len prostriedky bez vedľajších účinkov.

Himalaya vyberá nekultivované byliny z tradičných dokumentov ajurvedy. Tím špecialistov potom na základe týchto tradičných dokumentov a vedeckých poznatkov získava relevantné údaje o farmaceutických a kozmetických účinkoch jednotlivých bylín. Vybrané byliny sú následne nezávisle testované podľa kritérií WHO.

   

 

Vďaka týmto špeciálnym postupom vyrába Himalaya z bylín prírodné, efektívne a bezpečné produkty bez vedľajších účinkov pre nás všetkých.

Doprava

Doprava ZADARMO pri objednávke nad 50 €.

Telefón

02 / 44 555 003

E-mail